خدمات تولید محتوا

بدون شک در دنیای امروزی، یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کاری تولید محتواست. در واقع تولید محتوا هر آن چیزی است که شما با استفاده از آن می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و اطلاعات خود را به اطرافیانتان منتقل نمایید. گاهی اوقات ممکن است این محتوا بصورت یک متن باشد و گاهی اوقات نیز ممکن است بصورت عکس، ویدیو، صوت و… باشد. 
امروزه تمامی کسب و کارها اعم از آنلاین یا حضوری، برای معرفی محصولات و خدمات خود و همچنین ایجاد ارتباط مناسب با مشتریانشان نیاز به ابزار تولید محتوا دارند. هر کدام از این کسب و کارها بسته به شرایط و نوع شغلی که دارند می توانند از انواع تولید محتوا برای افزایش دیده شدن کسب و کارشان و در نتیجه افزایش فروش خود استفاده کنند. اما همانطور که احتمالا متوجه شدید، تولید محتوای درست و اصولی نیازمند افراد و یا تیم های حرفه ای است.
شما می توانید برای تولید محتوای کسب و کارتان از خدمات متنوع آژانس دیجیتال مارکتینگ وب جامه، که سابقه درخشان و حرفه ای در زمینه تولید محتوا دارد استفاده نمایید؛ همچنین شما می توانید با ثبت سفارش تولید محتوای کسب و کار خود، وارد دنیای حرفه ای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال شوید تا طعم رشد و پیشرفت، افزایش دیده شدن و در نهایت افزایش فروش در شغل خود را تجربه کنید.                               

آشنایی با انواع خدمات تولید محتوای وب جامه

مقاله سئو شده

تولید محتوای متنی (مقاله سئو شده)

قیمت مقاله سئو شده

مقاله عمومی : کلمه ای 40 تا 60 مقاله تخصصی : کلمه ای 65 تا 80 _________________________________
ثبت سفارش

درج و توضیحات محصول

تولید محتوای متنی و تصویری ( درج و توضیحات محصول در سایت )

قیمت درج محصول

به ازای هر محصول 8 - 15 هزار تومان ______________________________________
ثبت سفارش

رپورتاژ آگهی

تولید محتوای متنی رپورتاژ خبری برای تبلیغات در سایتها و شبکه های اجتماعی

قیمت رپورتاژ خبری

کلمه ای بین 50 - 80 تومان ___________________________________
ثبت سفارش

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای متنی

اگر شما هم به دنبال تولید محتوای متنی جذاب، خاص و سئو شده برای شبکه های اجتماعی خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا این پکیج را انتخاب نمایید. 

 

قیمت : 

کلمه ای 40 - 60 تومان 

 

تولید محتوای تصویری

اگر شما هم به دنبال تولید محتوای تصویری ( گرافیکی، اینفوگرافی و...)برای شبکه های اجتماعی خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا این پکیج را انتخاب نمایید. 

قیمت : 

هر پست 20 - 50 هزار تومان 

تولید محتوای صوتی

اگر شما هم برای کسب و کار خود، به دنبال یک تولید محتوای خاص و متفاوت هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا تولید محتوای صوتی( پادکست، تولید محتوای صوتی در سایت وشبکه های اجتماعی ) را انتخاب نمایید. 

قیمت : 

دقیقه ای 50 - 250 هزار تومان

تولید محتوای ویدیویی

اگر شما هم به دنبال افزایش تاثیر گذاری محتوا و افزایش تعامل و مخاطبین کسب و کار خودتان در وب سایت و شبکه های اجتماعی تان هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا این پکیج تولید محتوا را  خود انتخاب نمایید.

قیمت : 

دقیقه ای 60 هزار تومان

ثبت سفارش

پروسه انجام تولید محتوا

تحویل محتوا طبق زمان بندی

شما عزیزان می توانید پس از انتخاب پکیج تولید محتوای مورد نظر خود، بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک نمایید تا از این طریق بتوانید با پیام دادن در واتس اپ و یا شماره قرار داده شده سفارش خود را ثبت نمایید. 

پروسه تولید و تدوین محتوا در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم تولید محتوای وب جامه انجام می‌شود و در زمان اعلام شده برای تحویل آماده می گردد.

پس از آماده شدن سفارش شما طبق برنامه زمانبندی شده، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت تا فایل را برای شما عزیزان ارسال کنند. ( همچنین در صورت نیاز به اصلاح و بررسی مجدد فایل تحویل گرفته شده، شما  می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. )

تولید محتوا سئو شده 

57c3f41db01850b160183ba4d616cac4-removebg-preview

تولید انواع محتوا

تیم تولید محتوای متخصص

673d4b6f84433adc9d9afe3126f7459d-removebg-preview

تولید محتوا جذاب، خلاق و یونیک 

قیمت مناسب 

تولید محتوا هر آن چیزی است که شما می توانید بوسیله آن با افراد دیگر در ارتباط باشید، همچنین می توانید با تولید محتوا اطلاعات و مهارت های خود را به دیگران منتقل نمایید. تولید محتوا انواع گوناگونی دارد و شما می توانید به روشهای متنی، تصویری، صوتی، ویدیویی و… تولید محتوا کنید. 

اگر شما هم به حوزه تولید محتوا علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما مقاله صفر تاصد تولید محتوا را مطالعه کنید.

هزینه تولید محتوا با توجه به نوع محتوای انتخابی شما ، حجم و موضوع  و تعداد آن محاسبه می شود . 

از آنجایی که تولید محتوا یک مهارت ، شغل و فعالیت مهمی برای انتقال اطلاعات و همچنین افزایش درآمد کسب و کارهاست؛ نیازمند بهره گیری از مهارت های افراد متخصص در این حوزه است تا بوسیله تولید محتوا بتوانید نتایج مطلوب خود را بدست آورید.

 

عواملی زیادی بر تعرفه ی تولید محتوا اثر گذار است مانند : میزان تحصیلات تیم تولیدکننده محتوا ،میزان تخصص تیم بازاریابی، محتوایی،میزان تخصص تیم تولید محتوا در سئو ، کیفیت ویراستاری ،کمیت و کیفیت خدمات پشتیبانی ،خدمات جانبی و…