دوره ادمین اینستاگرام ، مخصوص کسب و کار ها

هر روزه اهمیت شبکه های اجتماعی بیشتر می شود و طرفداران زیادی به آن اضافه می شوند .هر شخص و کسب و کاری حداقل یک اکانت دریکی از شبکه های اجتماعی دارد  . یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است . این شبکه ی اجتماعی پرطرفدار روز به روز به تعداد کاربرانش اضافه میشود همچنین امکاناتی بیشتری را هر روزه برای کاربران خود اضافه می کند . هر شخص و یا کسب و کار از ایجاد حساب کاربری هدف خاصی دارد اما برای رسیدن به اهداف لازم است این پلتفرم را به خوبی بشناسد و راه های  رسیدن به اهدافش را بلد باشد بطور کلی بداند که چگونه حساب خود را مدیریت کند . پس باید این فرد دانش لازم و کافی را برای مدیریت حساب داشته باشد . در اینستاگرام به افرادی حساب ها را مدیریت می کنند ادمین می گویند
با توجه به سابقه کاری گروه وب جامه در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی و نتایج بدست آمده به این نتیجه رسیدیم که برای اولین بار دوره آموزش ادمین اینستاگرام برای سازمان ها ، شرکت ها و تمامی کسب و کارها برگذار کنیم تا هر یک از این ها حداقل یک نیروی تخصصی در زمینه مدیریت اینستاگرام را در خود داشته باشند . 

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام کیست ؟

ادمین اینستاگرام فردی است که وظیفه مدیریت ، برنامه ریزی ، طراح تمپلیت و پست ، پیاده سازی تکنیک های افزایش فالوور ، کپشن نویسی ، تولید محتوا ، پاسخگویی به کامنت و دایرکت و …. را بر عهده دارد .

چرا به ادمین نیازمند هستیم ؟

با توجه به اینکه روز به روز به تعداد اکانت های ساخته شده در اینستاگرام اضافه می شود و تعداد اکانت در هر حوزه ای بیشتر می شود شانس دیده شدن افراد کمتر می شود . افرادی در این بستر موفق و دیده می شوند که اطلاعات درستی درباره نحوه فعالیت در اینستاگرام را داشته باشند . به همین علت نیازمند داشتن ادمین متخصص و با تجربه می شویم که بتواند با استفاده از دانسته ها و تجربیاتش تکنیک های لازم را برای بهینه سازی و افزایش تعامل در پیج پیاده سازی کند و نمیتوان ضرورت داشتن ادمین را انکار کرد . 

ادمین استخدام کنیم یا خودمان در دوره های ادمینی شرکت کنیم؟

تا به اینجا ضرورت ادمین را در هر سازمان یا شرکتی را موجه شدید . در اینجا دو حالت بوجود می آید استخدام نیرویی حرفه ای از و یا شرکت در دوره های  ادمینی ؟
هر دو مورد خوب است اما اگر دوست دارید که یک نیروی متخصص در سازمان خود از میان افراد مورد اعتمادتان پرورش دهید و افرادی را در سازمانتان دارید که فرصت لازم و کافی را برای آموزش دیدن دارند پیشنهاد ما این است که بهتر است روی افراد خودتان سرمایه گذاری کنید و این فرد را به شرکت در دوره بفرستید . در غیر اینصورت بهتر از از پکیج های مدیریت اینستاگرام استفاده کنید و کار را به تیم های حرفه ای بسپارید 

سر فصل های آموزشی

اطلاعات دوره

دوره حضوری

شرایط دوره حضوری ادمین اینستاگرام شامل :

هزینه دوره : 2.00.000 هزار تومان
طول دوره : 24 ساعت
شرایط برگزاری : چهار جلسه حضوری 3 ساعته و با امکان حضور در شرکت برای آموزش

دوره آنلاین

شرایط دوره آنلاین ادمین اینستاگرام

هزینه دوره : 1.500.000 هزار تومان
طول دوره : 24 ساعت
شرایط برگزاری : چهار جلسه آنلاین 3 ساعته

چرا دوره آموزشی وب جامه ؟

مدرسین حرفه ای و با تجربه

هزینه مناسب

پشتیبانی و رفع اشکال بعد دوره

آموزش حرفه ای و تسک محور

آموزش و کار بر روی پروژه های واقعی

تیم تخصصی وب جامه با سابقه درخشان و همچنین سابقه همکاری با پروژه ها و کسب و کارهای مختلف در تمامی زمینه ها دارای تیم حرفه ای تشکیل دهنده از مدیران شبکه های اجتماعی است که شما عزیزان با شرکت در این دوره بدون نیاز به هیچ پیش نیاز تبدیل به یک ادمین حرفه ای شوید .

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر، برای شرکت در دوره ادمین اینستاگرام مناسب خود از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه وب‌جامه استفاده نمائید
نام(Required)
متقاضی شرکت در دوره(Required)

سوالات متداول

بله شما با گذراندن دوره ادمین اینستاگرام تبدیل به یک ادمین حرفه ای می شودیو و تمامی تکنیک ها و استراتژی های لازم را آموزش می بینید.

تیم وب جامه بعد از گذراندن دوره همراه شماست و شما را تا حرفه ای شدن کامل یاری می کند

این دوره مناسب تمامی افراد که به حوزه اینستاکرام و شبکه های اجتماعی هستند است و  نیازی به هیچگونه پیش نیازی خاصی ندارد

این دوره برای کسب و کارهایی که می خواهند یک ادمین حرفه ای در سازمان خود داشته باشند طراحی شد  اما افراد دیگر ههم میتوانند در این دوره شرکت کنند . همچنین تیم آموزش دهنده این دور یک تیم حرفه ای است که تجربه مدیریت تمامی شبکه های اجتماعی دارد است

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام
نیاز به مشاوره آنلاین دارید ؟
اگر نرم افزار واتس‌آپ ندارید لطفاً با شماره 02191090968 جهت مشاوره تماس بگیرید.