دوره آموزش اینستاگرام

شبکه های اجتماعی در ابتدا تنها با هدف ارتباط و انتشار تصاویر و ویدیوها به وجود آمدند و رفته رفته این پلتفرم ها به یک بستر خوب برای تولید محتوا تبدیل شد. همین موضوع باعث به روی کار آمدن کسب و کارها در این فضا شد و مشاغل عمدتا برای تولید محتوا و ایجاد ترافیک در وب سایت خود و در نتیجه افزایش فروش از شبکه های اجتماعی استفاده می کردند، اما این فضا به مرور زمان فراتر از حد انتظار کاربران و مدیران کسب و کارها رشد کرد. 

همین موضوع باعث شده است تا امروزه کسب و کارها با اهداف مختلفی در شبکه های اجتماعی فعالیت کنند. بطور مثال اگر هدف کسب و کاری این است که بداند مردم درمورد برند آنها چه نظراتی دارند، می تواند با ایجاد یک نطرسنجی در شبکه های اجتماعی به این هدف برسد و یا می توانند از طریق شبکه های اجتماعی محصولات یا خدمات کسب و کار خود را به نمایش بگذارند و از این طریق و با صرف هزینه های کمتر، به بازار مخاطب خود اطلاع رسانی کنند. 

از آنجایی که اینستاگرام را می توان با توجه به میزان محبوبیتی که دارد به عنوان سرآمد شبکه های اجتماعی دانست، به همین علت امروزه داشتن اطلاعاتی در حوزه مدیریت و بازاریابی اینستاگرام می تواند نقطه عطف هر کسب و کاری برای پیشرفت و افزایش فروش خود باشد. 

قبل از هر چیز بهتر است این نکته را بدانید که مدیریت پیج اینستاگرام با ادمین یک صفحه در اینستاگرام کاملا متفاوت است، اما امروزه ممکن است بعضی از افراد این دو شغل را با یکدیگر اشتباه بگیرند. به طور کلی به فردی که برای یک پیج کارهایی از قبیل تولید محتوا، طراحی گرافیک، تبلیغات، آنالیز و تحلیل، جذب فالور، طراحی پست و استوری، پاسخگویی به کامنت و دایرکت، انتشار محتواهای تولید شده و… را انجام می دهد مدیر شبکه های اجتماعی یا Social Media Manger می گویند. 

ادمین اینستاگرام وظایفی شبیه به مدیر اینستاگرام دارد با این تفاوت که ادمین بیشتر به اداره و بارگذاری محتواهای تولید شده در اینستاگرام می پردازد و به پیام ها و کامنت ها پاسخ می دهد و به طور کلی تلاش می کند تا یک پیج در اینستاگرام فعال باشد گفته می شود. 

بازاریابی اینستاگرام به معنای استفاده از این بستر برای بازاریابی محصولات و خدمات یک کسب و کار است. به بیان ساده تر، بازاریابی اینستاگرام فرایند ایجاد محتوای مناسب در اینستاگرام برای افزایش فروش، جذب بازار مخاطب جدید، افزایش تعامل و مشارکت و در نتیجه پیشرفت کسب و کار شماست. به همین جهت موفقیت شما در اینستاگرام بستگی به میزان مهارت شما در مدیریت و برقراری ارتباط خوب و مناسب با مخاطبانتان دارد. به همین جهت اگر شما بتوانید از طریق مدیریت و بازاریابی خوب در اینستاگرام، ارتباط خوبی با مخاطبین کسب و کارتان داشته باشید و آن ها را خوشحال کنید، آن ها با رضایت خاطر به طور مستقیم و غیر مستقیم به افزایش فروش و دیده شدن کسب و کار شما کمک خواهند کرد. 

فصل اول

 1. مقدمه ای بر تمام سوشال مدیاها 
 2. اینستاگرام چیست؟ و چطور از آن استفاده کنیم؟
 3. آشنایی با الگوریتم ها و امکانات اینستاگرام 
 4. آشنایی با اصول مدیریت اینستاگرام 
فصل اول از آموزش دوره مدیریت و بازاریابی اینستاگرام

فصل دوم

 1. آشنایی با روشهای ساخت یک پیج پر بازده
 2. آشنایی با طراحی گرافیک اصول پیج اینستاگرام
 3. آشنایی با تکنیک های ادیت عکس و ویدیو  
فصل دوم از دوره آموزشی مدیریت و بازاریابی اینستاگرام

فصل سوم

 1. آشنایی با روشهای ایده پردازی برای تولید محتوا
 2. آشنایی با تقویم محتوایی و روشهای تدوین تقویم محتوا 
 3. آشنایی با اصول تولید محتوا در پست، استوری و هایلایت 
فصل سوم از دوره آموزش مدیریت و بازاریابی در اینستاگرام

فصل چهارم

 1. آشنایی با روشهای آنالیز و تحلیل فضای اینستاگرام
 2. آشنایی با استراتژی بازاریابی اینستاگرام و ساخت بازار هدف
 3. آشنایی با روشهای بازاریابی در اینستاگرام 
 4. آشنایی با اصول تبلیغات در اینستاگرام
فصل چهارم از آموزش مدیریت و بازاریابی در اینستاگرام

مدرسین حرفه ای و با تجربه

هزینه مناسب

پشتیبانی و رفع اشکال بعد دوره

آموزش حرفه ای و پروژه محور

امکان شرکت در دوره به صورت منعطف

ورود به بازار کار پس از اتمام دوره

دوره خصوصی (حضوری یا آنلاین)

3,300,000
 • به همراه پشتیبانی بعد از دوره تا 6 ماه

دوره حضوری

2,500,000
 • به همراه پشتیبانی بعد از دوره تا 6 ماه

دوره آنلاین

1,500,000
 • به همراه پشتیبانی بعد از دوره تا 6 ماه

بله شما با گذراندن دوره ادمین اینستاگرام تبدیل به یک ادمین حرفه ای می شود و تمامی تکنیک ها و استراتژی های لازم را آموزش می بینید.

تیم وب جامه بعد از گذراندن دوره همراه شماست و شما را تا حرفه ای شدن کامل یاری می کند

این دوره مناسب تمامی افراد که به حوزه اینستاکرام و شبکه های اجتماعی هستند است و  نیازی به هیچگونه پیش نیازی خاصی ندارد

این دوره برای کسب و کارهایی که می خواهند یک ادمین حرفه ای در سازمان خود داشته باشند طراحی شد  اما افراد دیگر ههم میتوانند در این دوره شرکت کنند . همچنین تیم آموزش دهنده این دور یک تیم حرفه ای است که تجربه مدیریت تمامی شبکه های اجتماعی دارد است