پشتیبانی وردپرس

بیشتر سایت‌های اینترنتی این روزها توسط وردپرس طراحی شده است، این سیستم مدیریت محتوا کمک زیادی به مجموعه برای راحتی در راه‌اندازی و طراحی سایت کرده است. اما شاید نگهداری سایت‌های وردپرس از راه‌اندازی آن مهم‌تر باشد.

گروه وب‌جامه اقدام به ارائه پکیج پشتیبانی وردپرس کرده است، این پکیج به شما کمک می‌کند تا سایت وردپرس خود را به بهترین نحوه ممکن نگهداری کنید. دیگر نیازی به دانش وردپرس ندارید، تمام مشکلات سایت خود را به ما بسپارید تا ما برای شما تمامی این مشکلات را رفع کنیم.

اگر نیاز به مشاوره وردپرس دارید با ما تماس بگیرید

پشتیبانی وردپرس وب‌جامه چه کمکی به ما می‌کند ؟

 • کمک می‌کند تا مشکلات امنیتی سایت خود را رفع کنید
 • کمک می‌کند تا افزونه‌های مورد نیاز خود را نصب و راه‌اندازی کنید
 • کمک می‌کند تا مشکلات برنامه‌نویسی خود را رفع کنید
 • کمک می‌کند تا تغییرات ظاهری که نیاز دارید روی سایت خود اعمال کنید
 • کمک می‌کند تا بهترین پیکربندی را برای گوگل سایت شما داشته باشد
 • کمک می‌کند تا سرعت سایت شما افزایش پیدا کند

پشتیبانی وردپرس مناسب چه افرادی است ؟

قطعاً مشکلات زیادی با سایت خود دارید که به این صفحه هدایت شدید، شاید خیلی وقت‌ها شده قصد داشتید تغییر در سایت خود ایجاد کنید یا سایت شما دچار مشکلی شده که قادر به رفع آن نبودید و شخصی که توانایی رفع این مشکلات را داشته باشد وجود نداشته، پکیج پشتیبان وردپرس دقیقاً مناسب این افراد است.

امکانات/ بسته نقره‌ای طلایی پلاتینیوم
بروزرسانی وردپرس
بروزرسانی افزونه‌ها و قالب‌ها
بهبود سرعت سایت
بهبود امنیت سایت
نصب و بهینه‌سازی صفحات سایت
ایجاد استراتژی محتوایی
بررسی وضعیت سئو سایت
بارگذاری محتوای سایت
تولید محتوای
ایجاد تغییرات دلخواه روی قالب سایت
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته
تیکت پشتیبانی در ماه30عدد100عددنامحدود
لینک سفارشتماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید

جهت ثبت سفارش پشتیبانی وردپرس با شماره واتس‌آپ 09386201298 در تماس باشید

بسیار از شرکت‌های تازه تاسیس یا بزرگ شاید مشکلات موردی داشتند و قصد دارند با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند، این افراد می‌توانند به راحتی پکیج اول یعنی رفع مشکل به صورت موردی را انتخاب کنند و مشکلات خود را برای رفع ارسال کنند.

چرا باید پشتیبان وردپرس وب‌جامه را انتخاب کنیم ؟

همان‌طور که شاید از توضیحات هم متوجه شده باشید، رفع مشکلات وردپرس نیازمند دانش بالایی است تا این مشکلات را به صورت اصولی حل کنید. گاهی حل مشکلات سایت شما توسط افراد تازه‌کار باعث بروز مشکلات جدید در سایت وردپرسی شما می‌شود.

تیم پشتیبان وردپرس سایت وب‌جامه با داشتن دانش 10 ساله خود در زمینه وردپرس توانسته تمام مشکلات سایت‌های وردپرسی را شناسایی کرده و برای رفع آنها به بهترین نحوه ممکن اقدام کند. به همین خاطر شاید به جرات بتوان گفت بهترین تیم برای رفع مشکلات شما، تیم فنی وب‌جامه است.

پشتیبانی وردپرس - رفع مشکلات با پشتیبانی وردپرس وب‌جامه

قطعاً شما همواره با سایت خود مشکلاتی دارید، اما داشتن یک تیم پشتیبانی وردپرس به شما کمک می‌کند تا این مشکلات را رفع کنید. دلایلی که شما به پشتیبانی وردپرس نیاز دارید :

 • اگر شما نیاز دارید تا سرعت سایت وردپرس خود را افزایش دهید
 • اگر شما نیاز دارید تا مشکلات وردپرس خود را رفع کنید
 • اگر شما با بروزرسانی افزونه‌ها و قالب‌های وردپرس با مشکل روبرو هستید
 • اگر شما در ایجاد و ساخت صفحات جدید مشکل دارید
 • اگر شما نیاز به آنالیز و بررسی دقیق سایت خود را دارید
 • اگر شما در تولید محتوا استراتژی ندارید و نیاز به سرویس تولید محتوا دارید
 • اگر شما نیاز به پشتیبانی دارید که در صورت بروز مشکل، آنرا برای شما حل کند

باید تیم پشتیبانی حرفه‌ای وردپرس داشته باشید و تمام مشکلات و مسائل سایت خود را به آنها بسپارید تا آنها به شما مشاوره دقیق ارائه دهند و مشکلات سایت شما را رفع کنند.

برای دریافت پشتیبانی وردپرس چه کار باید کنم ؟

شما کافیست یکی از بسته‌های پشتیبانی وردپرس را تهیه کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی وردپرس وب‌جامه با شما ارتباط برقرار کنند تا مشکلات شما را شنیده و همه آنها را رفع کنند.

پشتیبانی وردپرس رایگان انجام می‌شود؟

اگر سوالی داشته باشید، می‌توانید از طریق بخش نظرات سایت وب‌جامه بپرسید. اما اگر تمایل دارید فردی به طور مستمر روی سایت شما کار کند باید یکی از پکیج‌های پشتیبانی را تهیه کنید.

آیا رفع مشکلات امنیتی هم شامل بسته‌های پشتیبانی وردپرس است ؟

بله، شما با تهیه هرکدام از پکیج‌های پشتیبانی وردپرس، تنظیمات کامل امنیت وردپرس را نیز دریافت خواهید کرد.

من نیاز دارم تغییراتی در قالبم ایجاد کنم، آیا شامل پشتیبانی می‌شود ؟

تمام تغییراتی که شما نیاز داشته باشید قابل انجام است، توجه داشته باشید پشتیبانی وردپرس شامل طراحی قالب وردپرس یا ایجاد بخش جدید که با افزونه وردپرس قابل انجام نباشد، نمی‌شود.

آیا پشتیبانی وردپرس به صورت 24 ساعت است ؟

بله، پشتیبانی وردپرس به صورت 24 ساعت است، در زمان اداری به صورت تلفنی – ایمیل – تلگرام و در زمان خارج از وقت اداری به صورت ایمیل و تلگرام می‌باشد.

نظرات برخی از دوستان

ما سایتمون رو خیلی وقت بود راه اندازی کرده بودیم اما کسی رو نداشتیم که وظیفه پشتیبانی وردپرس را به خوبی که ما میخواهیم به عهده بگیره. آقای اسلام پناه سایت ما را بررسی کرد و تمام مشکلات سایت ما را لیست و به ما ارائه داد و سریعاً مشکلات را رفع کرد و حالا هرمشکلی که برای سایت ما بوجود می‌آید سریعاً با ایشان تماس میگیریم و در کمترین زمان مشکل را رفع می‌کند.

علی صبور

من همیشه اعتقاد دارم برای کارهام باید با بهترین ها کار کنم که دقیقاً در زمینه خدمات پشتیبانی وردپرس سایت وب‌جامه همان تیم حرفه‌ای بود که هرکسی نیاز دارد. وقتی با ایشان صحبت می‌کنید برای تمام مشکلات سایت شما یک راه‌حل دارند.

سمیرا میرزایی

شاید مهمترین ویژگی تیم وب جامه مسئولیت پذیری آنها باشد. اینکه از خود شما بیشتر برای سایتتان دلسوزی می‌کنند و پیگیری کارها را می‌کند من را شگفت زده کرد.

محمد ممیزی

من کمتر شخصی را در این سطح تسلط روی موضوع وردپرس دیده‌ام. تمامی مشکلات شما با این تیم قابل حل است و شما با خیال راحت می‌توانید سایت خود را به آنها بسپارید.

سعید کاویانی

تقریباً صف پشتیبانی وردپرس این تیم همیشه پر بوده و به ما بعد از چند هفته وقت همکاری دادند. اما واقعاً ارزش این همه صبر را داشت، چرا که تمام مشکلات سایت ما را در سریع‌ترین زمان رفع کردند و مشاوره‌های خوبی برای پیشبرد اهداف سایت به ما دادند.

مینا رامی
شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام
نیاز به مشاوره آنلاین دارید ؟
اگر نرم افزار واتس‌آپ ندارید لطفاً با شماره 02191090968 جهت مشاوره تماس بگیرید.