پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس ؛ شما نیاز به پشتیبان وردپرس دارید ؟این روزها بیشتر سایت‌ها از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می‌کنند و روزانه به تعداد این سایت‌ها افزوده می‌شود، وردپرس کمک زیادی به مجموعه‌ها و شرکت‌ها برای راه‌اندازی کسب و کار آنها کرده، اما از آنجایی که وردپرس سیستم رایگان است و معمولاً سیستم رایگان دارای پشتیبانی نیستند باعث شده تا اگر سایت شما با مشکل جدی روبرو شود برای رفع آن زمان زیادی را از دست بدهید. اما نگران نباشید، تیم وب‌جامه یکی از با سابقه‌ترین مجموعه‌ها در زمینه راه‌اندازی و نگهداری سایت‌های وردپرسی خدمات جدیدی را ارائه می‌دهد تحت عنوان پشتیبانی وردپرس که به شما کمک می‌کند تا تمام مشکلات خود را با یک تیم حرفه‌ای در میان بگذارید.

گروه وب‌جامه اقدام به ارائه پکیج پشتیبانی وردپرس کرده است، این پکیج به شما کمک می‌کند تا سایت وردپرس خود را به بهترین نحوه ممکن نگهداری کنید. دیگر نیازی به دانش وردپرس ندارید، تمام مشکلات سایت خود را به ما بسپارید تا ما برای شما تمامی این مشکلات را رفع کنیم.

اگر نیاز به مشاوره وردپرس دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی وردپرس وب‌جامه چه کمکی به ما می‌کند ؟

 • کمک می‌کند تا مشکلات امنیتی سایت خود را رفع کنید
 • کمک می‌کند تا افزونه‌های مورد نیاز خود را نصب و راه‌اندازی کنید
 • کمک می‌کند تا مشکلات برنامه‌نویسی خود را رفع کنید
 • کمک می‌کند تا تغییرات ظاهری که نیاز دارید روی سایت خود اعمال کنید
 • کمک می‌کند تا بهترین پیکربندی را برای گوگل سایت شما داشته باشد
 • کمک می‌کند تا سرعت سایت شما افزایش پیدا کند

پشتیبانی وردپرس مناسب چه افرادی است ؟

قطعاً مشکلات زیادی با سایت خود دارید که به این صفحه هدایت شدید، شاید خیلی وقت‌ها شده قصد داشتید تغییر در سایت خود ایجاد کنید یا سایت شما دچار مشکلی شده که قادر به رفع آن نبودید و شخصی که توانایی رفع این مشکلات را داشته باشد وجود نداشته، پکیج پشتیبان وردپرس دقیقاً مناسب این افراد است.

پشتیبانی وردپرس مناسب چه افرادی است ؟

قطعاً مشکلات زیادی با سایت خود دارید که به این صفحه هدایت شدید، شاید خیلی وقت‌ها شده قصد داشتید تغییر در سایت خود ایجاد کنید یا سایت شما دچار مشکلی شده که قادر به رفع آن نبودید و شخصی که توانایی رفع این مشکلات را داشته باشد وجود نداشته، پکیج پشتیبان وردپرس دقیقاً مناسب این افراد است.

امکانات/ بسته نقره‌ای طلایی پلاتینیوم
بروزرسانی وردپرس
بروزرسانی افزونه‌ها و قالب‌ها
بهبود سرعت سایت
بهبود امنیت سایت
نصب و بهینه‌سازی صفحات سایت 10 صفحه 20 صفحه
ایجاد استراتژی محتوایی
بررسی وضعیت سئو سایت پایه حرفه ای ویژه
ایجاد تغییرات دلخواه روی قالب سایت
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته
تیکت پشتیبانی در ماه 5 تیکت 10 تیکت 20 تیکت
قیمت (ماهانه/تومان) 1,500,000 2,500,000 4,000,000
لینک سفارش ارتباط با مشاور ارتباط با مشاور ارتباط با مشاور

بسیاری از شرکت‌های تازه تاسیس یا بزرگ شاید مشکلات موردی داشتند و قصد دارند با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند، این افراد می‌توانند به راحتی پکیج اول یعنی رفع مشکل به صورت موردی را انتخاب کنند و مشکلات خود را برای رفع ارسال کنند.

چرا باید پشتیبان وردپرس وب‌جامه را انتخاب کنیم ؟

همان‌طور که شاید از توضیحات هم متوجه شده باشید، رفع مشکلات وردپرس نیازمند دانش بالایی است تا این مشکلات را به صورت اصولی حل کنید. گاهی حل مشکلات سایت شما توسط افراد تازه‌کار باعث بروز مشکلات جدید در سایت وردپرسی شما می‌شود.

تیم پشتیبان وردپرس سایت وب‌جامه با داشتن دانش 10 ساله خود در زمینه وردپرس توانسته تمام مشکلات سایت‌های وردپرسی را شناسایی کرده و برای رفع آنها به بهترین نحوه ممکن اقدام کند. به همین خاطر شاید به جرات بتوان گفت بهترین تیم برای رفع مشکلات شما، تیم فنی وب‌جامه است.

قطعاً شما همواره با سایت خود مشکلاتی دارید، اما داشتن یک تیم پشتیبانی وردپرس به شما کمک می‌کند تا این مشکلات را رفع کنید. دلایلی که شما به پشتیبانی وردپرس نیاز دارید :

 • اگر شما نیاز دارید تا سرعت سایت وردپرس خود را افزایش دهید
 • اگر شما نیاز دارید تا مشکلات وردپرس خود را رفع کنید
 • اگر شما با بروزرسانی افزونه‌ها و قالب‌های وردپرس با مشکل روبرو هستید
 • اگر شما در ایجاد و ساخت صفحات جدید مشکل دارید
 • اگر شما نیاز به آنالیز و بررسی دقیق سایت خود را دارید
 • اگر شما در تولید محتوا استراتژی ندارید و نیاز به سرویس تولید محتوا دارید
 • اگر شما نیاز به پشتیبانی دارید که در صورت بروز مشکل، آنرا برای شما حل کند

باید تیم پشتیبانی حرفه‌ای وردپرس داشته باشید و تمام مشکلات و مسائل سایت خود را به آنها بسپارید تا آنها به شما مشاوره دقیق ارائه دهند و مشکلات سایت شما را رفع کنند.

سوالات متداول

شما کافیست یکی از بسته‌های پشتیبانی وردپرس را تهیه کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی وردپرس وب‌جامه با شما ارتباط برقرار کنند تا مشکلات شما را شنیده و همه آنها را رفع کنند.

اگر سوالی داشته باشید، می‌توانید از طریق بخش نظرات سایت وب‌جامه بپرسید. اما اگر تمایل دارید فردی به طور مستمر روی سایت شما کار کند باید یکی از پکیج‌های پشتیبانی را تهیه کنید.

بله، شما با تهیه هرکدام از پکیج‌های پشتیبانی وردپرس، تنظیمات کامل امنیت وردپرس را نیز دریافت خواهید کرد.

تمام تغییراتی که شما نیاز داشته باشید قابل انجام است، توجه داشته باشید پشتیبانی وردپرس شامل طراحی قالب وردپرس یا ایجاد بخش جدید که با افزونه وردپرس قابل انجام نباشد، نمی‌شود.

بله، پشتیبانی وردپرس به صورت 24 ساعت است، در زمان اداری به صورت تلفنی - ایمیل - تلگرام و در زمان خارج از وقت اداری به صورت ایمیل و تلگرام می‌باشد.

نظرات برخی از دوستان
من همیشه اعتقاد دارم برای کارهام باید با بهترین ها کار کنم که دقیقاً در زمینه خدمات پشتیبانی وردپرس سایت وب‌جامه همان تیم حرفه‌ای بود که هرکسی نیاز دارد. وقتی با ایشان صحبت می‌کنید برای تمام مشکلات سایت شما یک راه‌حل دارند.
علی صبور
Designer
سمیرا میرزایی شاید مهمترین ویژگی تیم وب جامه مسئولیت پذیری آنها باشد. اینکه از خود شما بیشتر برای سایتتان دلسوزی می‌کنند و پیگیری کارها را می‌کند من را شگفت زده کرد.
سمیرا میرزایی
Designer
من کمتر شخصی را در این سطح تسلط روی موضوع وردپرس دیده‌ام. تمامی مشکلات شما با این تیم قابل حل است و شما با خیال راحت می‌توانید سایت خود را به آنها بسپارید.
محمد ممیزی
Designer
تقریباً صف پشتیبانی وردپرس این تیم همیشه پر بوده و به ما بعد از چند هفته وقت همکاری دادند. اما واقعاً ارزش این همه صبر را داشت، چرا که تمام مشکلات سایت ما را در سریع‌ترین زمان رفع کردند و مشاوره‌های خوبی برای پیشبرد اهداف سایت به ما دادند.
سعید کاویانی
Designer