مدیریت اکانت گوگل ادورز

مدیریت اکانت گوگل ادوردز و بهینه سازی کمپین گوگل ادز

اگر شما هم راه های تبلیغاتی زیادی را برای افزایش فروش و یا برندینگ شرکتتان امتحان کرده اید اما نتیجه درست را دریافت نکرده اید پیشنهاد ما به شما استفاده از روش تبلیغاتی است که شما را مستقیما به مخاطب هدف نزدیک می کند و نرخ تبدیل بسیار بالایی دارد . اگر کسب و کار شما دارای یک سایت است همین حالا دست بکار شوید  در صورتیکه سایت ندارد نگران نباشید می توانید با خیال آسوده از طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای وب جامه با قیمت بسیار مناسب بسپارید  و بعد از آن تبلیغات خود را شروع کنید .  این راه چیزی نیست جز تبلیغات گوگل ادورز .  این روش یکی از ابزارهای گوگل است که شما با صرف کمترین هزینه می توانید نتیجه بسیار خوبی را دریافت کنید . اما چطور از این روش تبلیغاتی استفاده کنید ؟

تبلیغات مدیریت شده گوگل ادوردز، برون سپاری کلیه مراحل تبلیغات گوگل ادز به وب جامه است. شما هزینه ریالی تبلیغات را پرداخت می کنید و گروه وب‌جامه کلیه مراحل تبلیغات را انجام می دهد. ما برای شما اکانتی در ادوردز می سازد و آن را به ارز دلخواه شما شارژ می کند و سپس با توجه به خواسته شما از تبلیغات، کمپین های شما را در پنل ادوردز پیاده سازی می کنیم. بعد ساخت اولیه کمپین ها، طی چند مرحله از مشتری بازخورد گرفته می شود و با توجه به نظر مشتری و همچنین اطلاعات دیگری که از کارکرد کمپین بدست می آید، ما سعی می کنیم تبلیغات را درجهت بازدهی هر چه بیشتر برای مشتری اصلاح نماییم.

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل، تبلیغات بنری و نمایشی در سایت های خارجی، بازاریابی مجدد کاربران(ریمارکتینگ)، تبلیغات ویدیویی در یوتیوب، تبلیغات نصب اپلیکیشن و … از جمله خدماتی است که به از طریق تبلیغات مدیریت شده گوگل ادوردز ارائه می‌کنیم. در همه این روش های تبلیغاتی در این پلن ها، کلیه امکاناتی که در گوگل ادوردز قابل ارائه است برای مشتری فعال می شود. مانند زمانبندی تبلیغات، استفاده از افزونه های تبلیغاتی مانند call و …، هدفگیری جغرافیایی، زبانی، سنی، جنسیتی و … و کلی امکانات دیگر که به فراخور نیاز مشتری به ایشان معرفی خواهند شد و در صورت تایید در تبلیغات استفاده خواهد شد. جهت ارتباط با شماره 09120359354 در ارتباط باشید.

اگر شما کمپین موفقی داشته باشید، ما موفق‌تر خواهیم بود. چرا که تداوم کار ما بسته به موفقیت کسب و کار شما است.

پلن های اکانت مدیریت شده تبلیغ گوگل دلاری

قیمت لحظه‌ای حواله دلار گوگل ادوردز: -

در صورتی که قیمت دلار اعلام نشده لطفاً با پشتیبانی جهت استعلام در ارتباط باشید

 

 

میزان شارژ ($) کارمزد کارمزد مدیریت اکانت قیمت دلار با کارمزدها مبلغ نهایی
شارژ 100 دلاری 8% 13%
شارژ 200 دلاری 7% 12%
شارژ 300 دلاری 6% 10%
شارژ 500 دلاری 5% 9%
شارژ 750 دلاری 4% 8%
شارژ 1000 دلاری 3% 8%
شارژ 2000 دلاری 2% 6%

پلن های اکانت مدیریت شده تبلیغ گوگل درهمی

قیمت لحظه‌ای حواله درهم گوگل ادوردز: –

در صورتی که قیمت دلار اعلام نشده لطفاً با پشتیبانی جهت استعلام در ارتباط باشید

میزان شارژ (د.إ) کارمزد کارمزد مدیریت اکانت قیمت دلار با کارمزدها مبلغ نهایی
شارژ 200 درهم 10% 11%
شارژ 500 درهم 7% 11%
شارژ 1000 درهم 6% 10%
شارژ 2000 درهم 5% 10%
شارژ 3500 درهم 3% 9%
شارژ 5000 درهم 2.5% 8%

سوالات متداول

حالا که با پلن‌های مدیریت شده گوگل ادز آشنا شده‌اید بهتر است به برخی از سوالاتی که امکان دارد برای شما بوجود بیاید پاسخ دهیم :

تفاوت اکانت مدیریت شده گوگل ادوردز با اکانت اختصاصی چیست ؟

تبلیغات مدیریت شده به این صورت است که تمام موارد برای بهینه سازی و بهبود کمپین شما توسط تیم وب‌جامه انجام میگیرد اما در اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ما فقط شارژ اکانت گوگل ادز را انجام می‌دهیم و تمام موارد مثل مدیریت کمپین‌ها به عهده خود شما است.

با انتخاب اکانت‌های مدیریت شده گوگل ادز آیا دسترسی به پنل دارم ؟

بله، اما دسترسی شما در این نوع از اکانت به صورت Read Only است و امکان ایجاد تغییرات در کمپین‌ها و کلمات ندارید و فقط می‌توانید گزارشات اکانت خود را مشاهده کنید.

دلیل کارمزد مدیریت اکانت گوگل ادوردز چیست ؟

وقتی شما سفارش اکانت مدیریت شده گوگل ادز می‌دهید، تمام تلاش همکاران ما در وب‌جامه این خواهد بود که کمپین شما به بهترین نتیجه با کمترین هزینه برسد تا شما بتوانید فقط روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید. همانطور که می‌دانید مدیریت کمپین گوگل ادز یک هنر است و نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد.

آیا امکان تغییر اکانت مدیریت شده به اکانت اختصاصی وجود دارد ؟

اگر اکانت شما بیش از 1000 دلار شارژ دریافت کرده باشد می‌توانید درخواست خارج شدن از حالت مدیریت اکانت گوگل ادز توسط وب‌جامه را اعلام کنید تا اکانت به طور کامل در اختیار خودتان قرار بگیرد.