خدمات افزایش سرعت وردپرس

افزایش سرعت وردپرس این روزها یکی از چالش‌های بزرگ مدیران سایت‌ها است، چرا که یکی از مهم‌ترین عوامل سئو و کسب جایگاه بهتر منوط شده به داشتن سرعت بالاتر سایت، پس اگر امروز به فکر افزایش سرعت وردپرس خود نباشید شاید ضررهای جبران ناپذیری را متحمل شوید.

باتوجه به پیشرفته شدن قالب و افزونه وردپرس میزان مصرف منابع وردپرس نیز افزایش پیدا کرد. بسیاری از مدیران سایت وردپرس کاهش شدید سرعت سایت خود را مشاهده می‌کنند. بسیاری از سایت‌ها باتوجه به ترافیک پایین خود، قادر به تامین هزینه هاست وردپرس نیستند. دلیل این موضوع چیست؟

چرا باید بهینه سازی وردپرس انجام دهیم

شاید سیستم مدیریت محتوا وردپرس کارایی بالایی داشته باشد، اما به خودی خود  بهینه نیست و شما موارد زیادی را برای استفاده از وردپرس انجام دهید. اما با توجه به اینکه فرایند بهینه سازی سرعت وردپرس نیازمند تجربه و علم بالایی است، بسیاری از مدیران سایت‌ها این موارد را برون سپاری می‌کنند.

ویژگی‌های بهینه سازی وردپرس

 • افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • کاهش مصرف منابع سرور هاست وردپرس یا هاست اشتراکی
 • بهبود سئو سایت شما و افزایش رتبه در کلمات کلیدی
 • بهبود افزایش تجربه کاربری
 • کاهش نرخ پرش ( Bounce rate )
 • افزایش بازدید سایت
 • کاهش هزینه‌های نگهداری سایت

خدمات افزایش سرعت وردپرس به چه صورت است ؟

خدمات افزایش سرعت وردپرس باید طوری باشد که هم سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش دهد و هم میزان مصرف منابع سایت شما سمت سرور را تا حد امکان کاهش دهد، اینکار با راهکارهای تخصصی امکان پذیر است.

برای افزایش سرعت سایت وردپرس چه کار باید کرد ؟

 • فعال کردن سیستم کشینگ وردپرس
 • بهینه سازی هسته وردپرس
 • فشرده سازی فایل‌های JS و CSS
 • کاهش تعداد درخواست‌ها سمت سرور هاست
 • کاهش تعداد درخواست‌ها سمت دیتابیس
 • بررسی و رفع خطاهای کدنویسی سایت
 • بررسی و جایگزینی افزونه‌ها پرمصرف
 • بررسی کدهای قالب وردپرس

خدمات گفته شده در بالا بخش‌های مهمی از فرایند بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس است که توسط تیم وب‌جامه ارائه می‌شود.

خدمات افزایش سرعت ووکامرس

فروشگاه ساز ووکامرس بسیار قدرتمند و زیباست، اما این زیبایی و این همه امکانات گاهی برای سایت شما مشکل ساز می‌شود و باعث می‌شود سایت شما منابع زیادی از سرور استفاده کند و باعث کندی در سایت شما شود. همچنین کدها و تصاویر باید به صورت کاملاً اصولی بهینه شوند و روندی فراهم شود تا سایت شما همواره با سرعت بالایی بارگذاری شود.

ما در وب‌جامه خدمات افزایش سرعت ووکامرس را نیز ارائه می‌دهیم تا شما بالاترین سرعت برای بارگذاری صفحات ووکامرس خود داشته باشید.

نحوه دریافت خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس توسط تیم وب‌جامه

گروه وب‌جامه کلیه خدمات جهت بهینه سازی و افزایش سرعت بارگذاری صفحات وردپرس را برای شما انجام می‌دهد. این خدمات برای سایت شما حیاتی است. برای انجام این خدمات کافیست پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید تا همکاران ما با شما جهت انجام مراحل بهینه سازی تماس بگیرند.

چرا وب جامه

مجموعه وب‌جامه با داشتن سابقه بیش از 12 سال در زمینه وب به طور کامل با تمام زوایای این نوع کسب و کار و نیازهای سایت آشنا است. از همین‌رو باتوجه به تجربه تیم حرفه‌ای این مجموعه در زمینه وب باعث شده توانایی در ایجاد تغییرات و بهینه سازی کاملاً اصولی سایت‌های وردپرسی را داشته باشند.افزایش سرعت وردپرس نیازمند آگاهی کامل روی کدها و نحوه اجرای این کدها و بررسی میزان تاثیر هر کد روی سایت شما دارد که تیم وب‌جامه باتوجه به تجربه بالای خود در این زمینه به بررسی کلی سایت شما می‌پردازد و بعد شروع به بهینه سازی کدها و درخواست‌های سمت سرور کرده و تا جای ممکن آنها را کاهش خواهد داد تا شما سایت وردپرسی با بالاترین سرعت بارگذاری داشته باشید.

سوالات متداول

بله، بعد از انتخاب پلن مورد نظر خود، همکاران ما جهت هماهنگی برای شروع کار با شما تماس می‌گیرند و نسبت به بهینه سازی سایت شما اقدام می‌کنند.

باتوجه به تجربه ما، سایت‌های وردپرسی از 10% تا 80% امکان بهینه سازی دارند که این عدد باتوجه به بسته انتخابی و اطلاعات سایت شما متغییر است و عدد دقیقی قابل ارائه نیست. اما امکان افزایش سرعت بارگذاری صفحات شما تا زیر 5 ثانیه در شرایط مطلوب وجود دارد.

نصب افزونه‌های که منابع سرور را زیاد درگیر می‌کنند، استفاده از قالب‌های غیراستاندارد، غیرفعال بودن کش سایت، ارسال درخواست زیاد به سمت دیتابیس و سرور

بله، در صورتی که علم کافی به این کار را دارید می‌توانید به راحتی نسبت به افزایش سرعت سایت خود اقدام کنید. اما توجه داشته باشید اگر توانایی انجام اینکار را ندارید و شناختی نسبت به بخش‌های مختلف سرور و سایت ندارید اینکار باعث آسیب رساندن به سایت شما می‌شود.

برای اینکار هم از طریق ابزار inspect مرورگر بخش Network و هم از طریق سایت GTMetrix می‌توانیم نسبت به بررسی سرعت سایت وردپرس خود اقدام کنید.

بله در صورت نیاز می‌توانید جهت دریافت خدمات پشتیبانی وردپرس توسط تیم وب‌جامه اقدام کنید. این خدمات به شما کمک می‌کنند تا سایت خود را همیشه بهینه نگهداری کنید و نیازی به مدیر سایت نداشته باشید.

نظرات برخی از دوستان
 یکی از مشکلات سایت ما سرعت وردپرس بود که با صحبتی که با تیم وب‌جامه کردیم تونستیم تا حد زیادی مشکل سرعت وردپرس را افزایش بدیم و خیلی از خطاهایی که داشتیم را از بین بردیم و در حال حاضر سایت ما با سرعت بالایی در حال بارگذاری است.
مجید نصیرزاده
بزرگترین چالش ما هزینه هاست بود، چرا که هیچ شرکتی قبول نمی‌کرد سایت ما رو میزبانی کنه و وقتی با جناب اسلام پناه صحبت کردیم، سریعاً مشکل ما رو شناسایی کرد و متوجه شدیم که سایت ما داره منابع زیاد مصرف می‌کنه و به سرعت مشکل مصرف منابع و سرعت وردپرس ما را رفع کردند. از تیمشون ممنونم
مریم گودرزی
همیشه تو کاربران و دوستانم می‌گفتند که سایت کندی داری و واقعاً نمی‌دونستم باید چه کار کنم. اما با مشاوره‌های آقای اسلام پناه و تیم خوبشون تونستیم سرعت سایت خودمون رو به زیر 3.5 ثانیه کاهش بدیم و الان سایت وردپرس ما با سرعت بالایی بارگذاری می‌شه.
ساناز هزار جریبی
سایت شرکت ما همیشه کند بود، اما با همکاری با تیم وب جامه خیلی سریع مشکلات شناسایی شد و خیلی حرفه‌ای فرایند بهبود و شتابدهی سایت وردپرس ما را انجام دادند و سایت ما با سرعت زیاد در حال حاضر بارگذاری می‌شود.
اسماعیل حسینی
شاید بهترین تجربه ما با تیم وب جامه رقم خورد، به قول آقای اسلام پناه آورده بهینه سازی سرعت وردپرس برای ما خیلی ارزشمند خواهد بود و در کمال تعجب وقتی ما از خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس این مجموعه استفاده کردیم، کاربران برای ثبت سفارش به مشکل کمتری برخوردند و ارورهای عجیب دریافت نکردند و نرخ پرش شدیداً کاهش پیدا کرد.
پیمان ممنونی
سایت ما تا اونجا که یادمه پر از خطا بود و همیشه کاربرها بابت این موضوع شاکی بودن تا روزی که دیدیم داریم رتبه های کلمات کلیدیمون رو تو گوگل از دست میدیم. جناب اسلام پناه تمام مشکلات رو شنید و برای دونه دونه اونها پیشنهاداتی رو ارائه کرد و همین حالا ما سرعت سایتمون به بالاترین حد امکان رسیده.
سعید آذرآئین