خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس

افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب مخصوصاً افزایش سرعت وردپرس یکی از چالش‌های مدیران سایت‌ها است. کند بودن سرعت وردپرس باعث کاهش بازدید سایت و همچنین هدر رفت منابع سرور خواهد شد.

باتوجه به پیشرفته شدن قالب و افزونه وردپرس میزان مصرف منابع وردپرس نیز افزایش پیدا کرد. بسیاری از مدیران سایت وردپرس کاهش شدید سرعت سایت خود را مشاهده می‌کنند. بسیاری از سایت‌ها باتوجه به ترافیک پایین خود، قادر به تامین هزینه هاست وردپرس نیستند. دلیل این موضوع چیست؟

چرا باید بهینه سازی وردپرس انجام دهیم ؟

شاید سیستم مدیریت محتوا وردپرس کارایی بالایی داشته باشد، اما به خودی خود  بهینه نیست و شما موارد زیادی را برای استفاده از وردپرس انجام دهید. اما با توجه به اینکه فرایند بهینه سازی سرعت وردپرس نیازمند تجربه و علم بالایی است، بسیاری از مدیران سایت‌ها این موارد را برون سپاری می‌کنند.

ویژگی‌های بهینه سازی وردپرس

 • افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • کاهش مصرف منابع سرور هاست وردپرس یا هاست اشتراکی
 • بهبود سئو سایت شما و افزایش رتبه در کلمات کلیدی
 • بهبود افزایش تجربه کاربری
 • کاهش نرخ پرش ( Bounce rate )
 • افزایش بازدید سایت
 • کاهش هزینه‌های نگهداری سایت

سایت وردپرس شما بهینه نیست و باید میزان مصرف منابع آن مدیریت شود.

خدمات افزایش سرعت وردپرس به چه صورت است ؟

خدمات افزایش سرعت وردپرس باید طوری باشد که هم سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش دهد و هم میزان مصرف منابع سایت شما سمت سرور را تا حد امکان کاهش دهد، اینکار با راهکارهای تخصصی امکان پذیر است.

برای افزایش سرعت سایت وردپرس چه کار باید کرد ؟

 • فعال کردن سیستم کشینگ وردپرس
 • بهینه سازی هسته وردپرس
 • فشرده سازی فایل‌های JS و CSS
 • کاهش تعداد درخواست‌ها سمت سرور هاست
 • کاهش تعداد درخواست‌ها سمت دیتابیس
 • بررسی و رفع خطاهای کدنویسی سایت
 • بررسی و جایگزینی افزونه‌ها پرمصرف
 • بررسی کدهای قالب وردپرس

خدمات گفته شده در بالا بخش‌های مهمی از فرایند بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس است که توسط تیم وب‌جامه ارائه می‌شود.

نحوه دریافت خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس توسط تیم وب‌جامه

گروه وب‌جامه کلیه خدمات جهت بهینه سازی و افزایش سرعت بارگذاری صفحات وردپرس را برای شما انجام می‌دهد. این خدمات برای سایت شما حیاتی است. برای انجام این خدمات کافیست پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید تا همکاران ما با شما جهت انجام مراحل بهینه سازی تماس بگیرند.

چرا وب‌جامه ؟

مجموعه وب‌جامه با داشتن سابقه بیش از 12 سال در زمینه وب به طور کامل با تمام زوایای این نوع کسب و کار و نیازهای سایت آشنا است. از همین‌رو باتوجه به تجربه تیم حرفه‌ای این مجموعه در زمینه وب باعث شده توانایی در ایجاد تغییرات و بهینه سازی کاملاً اصولی سایت‌های وردپرسی را داشته باشند.

افزایش سرعت وردپرس نیازمند آگاهی کامل روی کدها و نحوه اجرای این کدها و بررسی میزان تاثیر هر کد روی سایت شما دارد که تیم وب‌جامه باتوجه به تجربه بالای خود در این زمینه به بررسی کلی سایت شما می‌پردازد و بعد شروع به بهینه سازی کدها و درخواست‌های سمت سرور کرده و تا جای ممکن آنها را کاهش خواهد داد تا شما سایت وردپرسی با بالاترین سرعت بارگذاری داشته باشید.

سوالات متداول

شاید برای افزایش سرعت سایت خود سوالات در ذهن داشته باشید، ما سعی کرده‌ایم برخی از این سوالات را پاسخ دهیم :

خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس توسط وب‌جامه انجام می‌شود ؟

بله، بعد از انتخاب پلن مورد نظر خود، همکاران ما جهت هماهنگی برای شروع کار با شما تماس می‌گیرند و نسبت به بهینه سازی سایت شما اقدام می‌کنند.

سایت وردپرس تا چه حد امکان بهینه سازی و افزایش سرعت دارند ؟

باتوجه به تجربه ما، سایت‌های وردپرسی از 10% تا 80% امکان بهینه سازی دارند که این عدد باتوجه به بسته انتخابی و اطلاعات سایت شما متغییر است و عدد دقیقی قابل ارائه نیست. اما امکان افزایش سرعت بارگذاری صفحات شما تا زیر 5 ثانیه در شرایط مطلوب وجود دارد.

چه چیز باعث کندی سرعت وردپرس من می‌شود ؟

نصب افزونه‌های که منابع سرور را زیاد درگیر می‌کنند، استفاده از قالب‌های غیراستاندارد، غیرفعال بودن کش سایت، ارسال درخواست زیاد به سمت دیتابیس و سرور

آیا خودم می‌توانم سرعت وردپرس و عملکرد سایتم را افزایش دهم ؟

بله، در صورتی که علم کافی به این کار را دارید می‌توانید به راحتی نسبت به افزایش سرعت سایت خود اقدام کنید. اما توجه داشته باشید اگر توانایی انجام اینکار را ندارید و شناختی نسبت به بخش‌های مختلف سرور و سایت ندارید اینکار باعث آسیب رساندن به سایت شما می‌شود.

از چه طریق می‌توانم سرعت سایت وردپرسی خودم را بررسی کنم ؟

برای اینکار هم از طریق ابزار inspect مرورگر بخش Network و هم از طریق سایت GTMetrix می‌توانیم نسبت به بررسی سرعت سایت وردپرس خود اقدام کنید.

آیا گروه وب‌جامه خدمات پشتیبانی وردپرس را ارائه می‌دهد؟

بله در صورت نیاز می‌توانید جهت دریافت خدمات پشتیبانی وردپرس توسط تیم وب‌جامه اقدام کنید. این خدمات به شما کمک می‌کنند تا سایت خود را همیشه بهینه نگهداری کنید و نیازی به مدیر سایت نداشته باشید.