دیجیتال مارکتینگ

راه های شناختن فالوور فیک در اینستاگرام

what-is-fake-followers

برخی اشخاص در اینستاگرام برای افزایش فالوور لایک و یا کامنت از یک سری ربات های اینستاگرام استفاده می کنند که باعث پایین آمدن تعامل پیج آنها می شود.

اما برخی از کسب و کار ها و برند های مختلف برای  بالا رفتن تعامل پیج هایشان نیاز به تبلیغات دارند.

چطور میتوانیم بفهمیم یک پیجی که میخواهیم به آنها تبلیغات بدهیم فالوور فیک دارند یا فالوور های فعال؟ برای دانستن این موضوع به ادامه ی مطلب دقت نمایید.

موضوعاتی که در این مقاله به آن ها می پردازیم:

.بررسی کلی پیج:

برخی از پیج ها خیلی راحت با یک بررسی کلی میتوانیم متوجه فالوور فیک بشویم.

اولین راه این هستش که به عکس پروفایل پیج نگاه کنیم معمولا پیج های فیک عکس پروفایل ندارند.

دومین راه این هستش که به نام کاربری (username) نگاه کنیم،فالوور های فیک نام کاربریشان ترکیبی از اعداد و حروف هستش و معنی خاصی ندارد.

.پست گذاری نامنظم:

یک راه دیگر برای شناختن فالوور فیک بررسی پست گذاری اون پیج هستش که اگر دقت کنیم اون پیج ها یک مدت بطور متوالی پست گذاشتند بعد یک مدت طولانی اصلا نه پستی نه استوری ای آپلود کردند.

که به این نوع پیج ها پیج های فیک میگویند و در نود درصد مواقع پست و استوری های آنها از درختان،جنگل و چیز های نامربوط هستش.

فالوور فیک

.تفاوت بین فالوور ها و فالوینگ ها:

فالوور فیک

یکی دیگه از راه های تشخیص فالوور فیک بررسی فالوور ها نسبت به فالوینگ ها هستش،معمولا تعداد فالوینگ هایشان بیشتر هستش و اگه مطمئن نیستید میتونید خیلی راحت فالوور و فالوینگ های امروزشون رو نگاه کنید،بعد دو روز دوباره اگر بررسی کنید متوجه میشوید که فالوور ها و فالوینگ ها به طور عجیبی اضافه شدن.

چون ربات های اینستاگرام برای اینکه شناسایی نشوند مجبور هستند از فالوور های فیک و لایک و کامنت های فیک استفاده کنند که خیلی راحت قابل شناسایی هستند.

.بررسی لایک و کامنت:

اگر شک دارید که یک پیج فالوور های فیک دارد یا فعال کافیه منتظر باشید تا اون پیج محتوایی آپلود کند، اگر اون پیج فیک باشد تا چند دقیقه بعد از آپلود محتوا لایک و کامنت بسیار کمی دارد اما بعد از گذشت چند دقیقه فالوور ها به طور عجیب غریبی افزایش پیدا میکند.

و هرکدوم از پست های اونها یک تعداد متفاوتی لایک و کامنت میگرند برای مثال یکی از پست های آنها صد هزار تا لایک و کامنت دارد یکی دیگر بیست هزارتا و تشابه خاصی ندارند.

.معرفی برنامه و سایت های مختلف:

این راه هایی که در بالا به آن ها اشاره کردم نشان دهنده ی صد درصد فالوور فیک نیست برا این که مطمئن شویم که یک پیج چند در صد فالوور فیک دارد میتوانیم از یک سری سایت و یا اپلیکیشن هایی استفاده کنیم.

1_یکی ار آن ها سایت(grin)هست که خیلی راحت آمار پیج آن اینفلوئنسر رو دریافت میکنیم.

شناسایی فالور فیک

به غیر از سایت برخی از اپلیکیشن هایی نیز موجود است که هم برای اندروید و هم برایIOS موجود است.

اندروید: اپلیکیشن fake followers audit هوشمند ترین اپلیکیشن در اندروید برای شاناسایی فالوور فیک و حذف آنهاست.

شناسایی فالوور فیک

IOS:   اگر سیستم عامل شما IOS است بهترنین اپلیکیشن Follow Meter for Instagram   هست که توانایی تشخیص فالوور فیک در ثانیه را دارد.

شناسایی فالوور فیک

.حرف آخر:

در کل شناسایی فالوور فیک بسیار آسان هست اما اگر شما هم دنبال فالوور فیک هستید لازم به ذکر است که این کار باعث نابود شدن پیج شما و پایین آمدن تعامل پیج شما می شود.

اینکار فقط به خرید فالوور ختم  نمی شود بلکه شما با هزینه کردن برای فالوور نیاز به هزینه کردن برای لایک نیز دارید و بعد از آن نیاز به خرید کامنت هم دارید.

انجام دادن این کار ها هیچ سودی برای شما نخواهد داشت زیرا شما نیاز به فالوور های اصلی برای بالا رفتن تعامل پیج(چه از لحاظ لایک و کامنت چه از لحاظ خرید محصولات)و کسب درآمد از اون پیج هستید.

در آخر تیم دیجیتال مارکتینگ وب جامه در این مقاله قصد داشت تا به شما در شناسایی فالوور فیک شما کمک کند برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مدیریت پیج اینستاگرام وب جامه مراجعه نمایید.

اگر از فالوور فیک استفاده کنیم چه اتفاقی می افتد؟

باعث پایین آمدن سطح تعامل پیج و حتی شد و بن شدن پیج شما می شود.

فالوور فیک چیست؟

به فالوور های غیر واقعی که توسط ربات ها تنظیم شدند و فقط به تعداد فالوور های شما اضافه می کنند فالوور فیک میگویند.

چطور فالوور فیک رو از واقعی تشخیص بدهیم؟

برای تشخیص فالوور فیک از واقعی راه های زیادی وجود دارد مانند سایت و اپلیکیشن های شناساگر که در این مقاله راجب آنها توضیح دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 13 =