اینفلوئنسر مارکتینگ

هیچکسی نمیتونه اهمیت تبلیغات و بازاریابی رو در کسب و کار نقض کنه و اون رو نادیده بگیره . اما هر کسب و کاری با توجه به میزان فعالیت ،حجم و اندازه بازار باید از روش تبلیغ متناسب با خود استفاده کند . تبلیغات به دو دسته ی آفلاین و آنلاین طبقه بندی می شود . تبلیغات آفلاین به آن دسته از تبلیغات که در فضای خارج از اینترنت و فضای دیجیتال باشد می گویند . مثل تبلیغات تلویزیونی ،رادیوئی ، مجلات و تبلیغات چاپی  ، تبلیغات محیطی ، سمپلینگ و … و  هر  گونه محتوایی که در فضای دیجیتال و وب و اینترنت بارگذاری شود در دسته تبلیغات آنلاین قرار می گیرد مانند تبلیغات در سایت ها ، پوش نوتتیفیکشن ها ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ….. تبلیغات آنلاین طرفداران بیشتر دارد بعلت که بازده زودتر ، هزینه کمتر ، بدون حد مرز زمان و مکان  و قابلیت  ارزیابی دارند . یکی از پرطرفدارترین تبلیغات آنلاین تبلیغات در اینستاگرام توسط اینفلوئنسر هاست که به آن اینفلوئنسر مارکتینگ می گویند  . 

اینفلوئنسر مارکتینگ به معنی بازاریابی و معرفی محصول و یا خدمات از طریق افراد معروف و تاثیر گذار شبکه های اجتماعی است . این روش از تبلیغات بسیار پر طرفدار است زیر بازدهی بسیار بالایی دارد . افراد برای تصمیم گیری به خرید و یا اقدام به کاری معمولا از طریق بازاریابی دهان به دهان زودتر اقناع می شوند . در اینفلوئنسر مارکتینگ نیز به دلیلی که این افراد قابل اعتماد مردم هستند می توانند میزان تاثیر گذاری بسیار بالایی داشته باشند .
همانطور که اینفلوئنسر مارکتینگ روش تبلیغات مفید و پربازده ای است گاهی می تواند بسیار مضر و مخرب باشد . فاکتور هایی مهمی برای تدوین یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ وجود دارد مثل دسته اینفلوئنسر انتخاب شده ،سناریوی تبلیغات ، زمان اجرای تبلیغات ، دنبال کنندگان ایفوئنسر و ….

 

چطور می توان یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ موفق طراحی کرد ؟

شما می توایند فرآیند مشاوره و طراحی کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را با خیال راحت به تیم حرفه ای وب جامه بسپارید .

چرا باید از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کنیم

با توجه به گسترش روز افزون اهمیت شبکه های اجتماعی و مورد توجه قرار گرفتن اینفلوئنسر ها در بازار تبلیغات و بازاریابی این دسته از تبلیغات درجه اهمیتی بسیاری پیدا کرده است . 
همانطور که در ابتدا اشاره کردیم تبلیغات در فضای آنلاین پر بازده تر ،کم هزینه تر ، بدون محدودیت زمانی و مکانی ، قابل سنجش و … هستند .
اینفلوئنسر ها هم که در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند پس ما می توانیم از این فضا ها و امکانات به نفع خود و کسب و کارمان استفاده کنیم . 

influeNCER MARKETING
influeNCER MARKETING
معرفی چند اینفلوئنسر معروف
چرا طراحی مشاوره اینفلوئنسر مارکتینگ وب جامه

دیتای کامل و جامع از اینفلوئنسر ها

طراحی سناریو تبلیغاتی منحصر بفرد

تدوین کمپین تبلیغاتی اختصاصی

تیم تخصصی وب جامه با داشتن دیتایی کامل از تمامی اینفلوئنسر های داخلی آنالیز شده و دسته بندی شده ، شما را می تواند به شخص مورد نظر و مناسب شما معرفی کند و در تمامی این مسیر تا گرفتن نتیجه مطلوب همراه شما باشد . با توجه به افزایش تعداد آژانس های اینفلوئنسر مارکتینگ ما می توانیم ادعا کنیم یکی از تیم هایی هستیم که یکی از کامل ترین اطلاعات این حوزه را داریم که هر کدام از آن ها به درستی آنالیز شده و شما می توانید از آن نتتیجه مطلوب را بدست آورید .
همچنین ما شما را در مسیر نوشتن سناریو تبلیغاتی همراهی میکنیم . در خدمات مشاوره ، زمان  مناسب برای تبلیغات را با توجه به هدف و دسته ی  فعالیتتان برای شما مشخص می کنیم 
شما می توانید به طریق از خدمات ما استفاده کنید . می توانید از تیم وب جامه مشاوره بگیرید و مشاورین ما یک اینفلوئنسر به شما معرفی می کنند یا می توانید فایل کامل اکسل اینفلوئنسر مارکتینگ که تمامی اینفلوئنسر هایی که بازده بالا دارند و میزان تعامل هر کدام از آن ها در این اکسل یادداشت شده و همچنین این افراد دسته بندی شده اند ، را خریداری کنید . در آخر هم میتوانید کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را به تیم حرفه ای وب جامه بسپارید تا ما بعد از آنالیز و بررسی با توجه به هدف تبلیغاتی شما  با چندین اینفلوئنسر ارتباط بگیریم و بعد از نوشتن سناریوی تبلیغاتی شما آن را به اینفلوئنسر مورد نظر بسپاریم و شما با خیال راحت روند افزایش تعامل و فروش را در پیج خود خواهید دید.

سوالات متداول

اینفلوئنسر ها افراد تاثیرگذاری هستند که میزان محبوبیت زیادی بین افراد جامعه دارند و در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی تولید محتوا می کنند .

قبل از شروع هر فعالیت تبلیغاتی باید هدف تبلیغات مشخص شود و با توجه به آن ها فرد و یا مکان مورد نظر برای تبلیغات را انتخاب کنید . در مورد اینفلوئنسر ها نیز در ابتدا باید بهدف از تبلیغات را بدانیم و اینفلوئنسر مرتبط با حوزه کاری خود را پیدا کنیم و مدت زمانی را برای بررسی این فرد بگذاریم 

خیر . بلاگر ها افرادی هستند که محتوای تخصصی در یک رسته خاصی تولید می کنند . این افراد هم برای تبلیغات محصولات و یا خدمات تخصصی مناسب هستند 

هیچوقت نیمتوان گفت کدام دسته از اینفلوئنسر ها بهتر هستند بلکه باید بررسی کرد که کسب و کاری که قرار است تبلیغات انجام دهد اندازه و حجم بازارش در چه حدی است و با توجه به آن تصمیم گرفت