دیجیتال مارکتینگ

6 دلیل برای تبلیغات با گوگل ادوردز

10 دلیل برای تبلیغات با گوگل ادوردز

تبلیغات با گوگل ادوردز یکی از راه‌های تبلیغاتی مناسب برای ارائه خدمات و محصولات شما به کاربران است. اما بسیاری از کسب و کارها برای انتخاب این مدل از تبلیغات شک دارند، امروز قصد داریم به همین موضوع بپردازیم که چرا باید از گوگل ادز ( Google Ads ) یا همان گوگل ادوردز ( Google Adwords ) استفاده کنیم. با ما تا انتها همراه شوید.

10 دلیل برای تبلیغات با گوگل ادوردز

دنیای بازاریابی آنلاین طی چند سال اخیر تغییر چشمگیری کرده است که یکی از عوامل تغییر در این نوع بازاریابی گوگل ادوردز است. گوگل ادز یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی آنلاین است که کسب و کارهای کوچک و بزرگ از آن استفاده می‌کنند.

دلیل استفاده این کسب و کارها معرفی خدمات و محصولات خود به مصرف کننده نهایی است و با توجه به اینکه کاربران سراسر جهان برای پیدا کردن بهترین محصولات و خدمات از گوگل استفاده می‌کنند، تبلیغات در این بستر یکی از مناسب‌ترین بسترها برای تبلیغات است.

6 دلیل برای استفاده از گوگل ادز ( Google Ads )

ما قصد داریم در ادامه به مهم‌ترین دلایل برای اینکه شما باید از گوگل ادوردز برای کسب و کار خود استفاده کنید بپردازیم تا اگر همچنان برای استفاده از این خدمات دیجیتال مارکتینگ مردد هستید بتوانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

1. گوگل ادز کمک به افزایش لید و مشتری می‌کند

گوگل ادوردز به شما کمک می‌کند تا روی مشتریانی که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند تمرکز کنید. فرض کنید شما قصد فروش ” ادکلن ” دارید، شما به راحتی می‌توانید روی کلمات مناسب که برخی به پیشنهاد گوگل است و انتخاب برخی باتوجه به تجربه شما است تمرکز کنید و اگر کسی به دنبال ” خرید ادکلن ” است به راحتی سایت شما را پیدا کنند.

همچنین با بهینه سازی کمپین گوگل ادوردز خود می‌توانید کلمات بیشتری را پوشش دهید و به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید. فقط باید توجه داشته باشید که از ابزار مناسبی مثل گوگل آنالیتیکس نیز استفاده کنید تا بتوانید به راحتی ترافیک ورودی سایت خود توسط این سیستم تبلیغاتی را آنالیز کنید.

2. انعطاف پذیری

هرکسی که با گوگل ادوردز کار کرده باشد به شما خواهد گفت که منعطف‌ترین بستر تبلیغاتی است. شما به راحتی می‌توانید روی موارد مختلف کمپین تبلیغاتی خود مدیریت داشته باشید. این سیستم طوری طراحی شده تا تمام مجموعه‌ها بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

به طور مثال شما می‌توانید تمام داده‌های کمپین‌های خود را در فایل Excel دانلود کرده و تحلیل کنید. شما می‌توانید مدیریت روی میزان هزینه برای هر کلیک خود مشخص کنید، همچنین می‌توانید مشخص کنید تبلیغات شما در چه زمان‌هایی نمایش داده شود و روی چه کلماتی تبلیغات را با چه متن تبلیغاتی به نمایش در بیاورد و… امکانات بسیاری زیادی که به شما کمک می‌کند تا به راحتی کمپین‌های تبلیغاتی خود را به بهترین شکل نمایش دهید.

3. بازدهی کسب و کار خود را دگرگون کنید

برخلاف سایر مدل‌های تبلیغاتی شما در تبلیغات گوگل فقط هزینه کلیک‌های انجام شده روی تبلیغات خود را پرداخت می‌کنید و با بهینه‌تر کردن تبلیغات خود در این بستر هزینه‌های خود را بهتر مدیریت می‌کنید.

البته بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ادوردز نیازمند زمان و تجربه بالایی است که اگر تمایل داشته باشید می‌توانید اینکار را به همکاران ما در وب‌جامه در بخش مدیریت اکانت گوگل ادوردز بسپارید.

هرمجموعه‌ای باتوجه به سیاست‌های کاری خود کمپین خود را به نوعی مدیریت می‌کند، بهتر است به طور روزانه نرخ تبدیل کلمات مختلف را بررسی کنید و بودجه تبلیغاتی خود را روی کلماتی که بازدهی بیشتری را دارند افزایش دهید و بودجه تبلیغاتی خود را روی کمپین‌ها و کلماتی که نرخ تبدیل کمتری دارند کاهش دهید.

4. نتایج تبلیغات خود را در لحظه مشاهده کنید

شما به راحتی توسط پنلی که گوگل ادوردز در اختیار شما می‌گذارد می‌توانید در لحظه تمام اتفاقاتی که روی کمپین شما در حال وقوع است را مشاهده کنید. می‌توانید اطلاعات دقیق از تعداد کلیک‌ها، هزینه پرداخت شده و… کسب کنید.

گوگل ادز کاملاً شفاف عمل می‌کند و می‌توانید در لحظه روی کمپین‌های خود مدیریت کنید.

5. به منابع ترافیکی زیاد و با کیفیت دست پیدا می‌کنید

اگر شما بودجه تبلیغاتی مناسبی دارید می‌توانید به راحتی از گوگل ترافیک بالایی دریافت کنید، روزانه میلیون‌ها کاربر در گوگل به دنبال موارد مختلف هستند که شما می‌توانید تبلیغات خود را به حجم زیادی از کاربرانی که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند نمایش دهید.

ترافیک ورودی از سمت گوگل از کیفیت بالایی برخوردار است، چرا که کاربرانی که از این طریق وارد سایت شما می‌شوند به دنبال محصولات شما هستند و این مسئله باعث می‌شود تا نرخ تبدیل بالاتری داشته باشند.

به طور مثال شخصی که به دنبال ” خرید ادکلن شانل ” است، تبلیغات شما را مشاهده می‌کند و وارد سایت شما می‌شود. هیچ بستر تبلیغاتی مثل گوگل این امکان را به شما نمی‌دهد تا تبلیغات خود را به مشتری نهایی نمایش دهید و این شانس شما را برای ارائه خدمات بسیار افزایش می‌دهد.

6. مدیریت دقیقی روی نمایش تبلیغات خود داشته باشید

شما از طریق پنل تبلیغاتی گوگل ادوردز به راحتی می‌توانید روی نمایش تبلیغات خود مدیریت کنید، اگر عمده کاربران شما روی تلفن‌های همراه هستند می‌توانید بودجه تبلیغاتی خود را روی این دستگاه‌ها افزایش دهید، اگر شما در ساعات خاصی خدمات خود را ارائه می‌دهید می‌توانید تبلیغات خود را روی ساعات خاصی نمایش دهید.

همچنین می‌توانید مدیریت کنید که تبلیغات شما روی چه کلمات کلیدی نمایش داده نشود ( بی‌نظیر نیست ؟ ) همچنین گوگل ادز به شما کمک می‌کند تا کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار خود را بهتر پیدا کنید. امکاناتی که این پنل در اختیار شما می‌گذارد بی‌شمار است و شما با کمی فعالیت روی این کمپین‌ها می‌توانید به راحتی مدیریت دقیقی روی نمایش تبلیغات خود داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

حرف آخر

توجه داشته باشید که گوگل ادوردز ( Google Adwords ) یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی است که کاربران نهایی را به سایت شما هدایت می‌کند و باعث دگرگونی فروش محصولات و خدمات شما می‌شود. شما با مدیریت درست کمپین‌های خود می‌توانید بهترین نتیجه را از این سیستم بگیرید. پس در استفاده از آن درنگ نکنید.

تیم وب‌جامه یکی از با سابقه‌ترین مجموعه‌ها برای ارائه خدمات گوگل ادوردز است که اگر نیاز به شارژ اکانت گوگل ادوردز یا مدیریت اکانت گوگل ادز داشتید حتماً از خدمات ما استفاده کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =